BKT Liftmax LM 81 – pneumatika pro těžké vysokozdvižné vozíky

Pneumatika BKT Liftmax LM 81 je na trhu stále ještě poměrně nová a je vybavena nejnovější technologií. Radiální průmyslová pneumatika splňuje požadavky těžkých vysokozdvižných vozíků a kolových rypadel pro manipulaci s materiálem a v průmyslových provozech.

Silná celokovová kostra a zesílená bočnice z vývoje BKT zajišťují ohromující stabilitu a bezpečnou manipulaci s vysokozdvižnými vozíky v režimu zvednutých vidlic.  Radiální kostra navíc spolehlivě tlumí nerovnosti podkladu a snižuje vibrace. Tato vlastnost zvyšuje nejen jízdní komfort, ale také bezpečnost řidiče vysokozdvižného vozíku a předchází únavě materiálu.

Agresivní a robustní profil pneumatiky Liftmax LM 81 poskytuje vynikající trakci a zajišťuje prodlouženou životnost i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Svou roli zde hraje také vysoce odolná gumová směs. Ta má navíc také antistatický účinek a umožňuje tak použití pneumatiky Liftmax LM 81 při manipulaci s citlivými elektronickými součástkami a ve výbušném prostředí.

Shrnutí

BKT Liftmax LM 81 je pneumatika pro náročné uživatele a náročné použití. V kombinaci s těsnicími páskami BKT poskytuje výrazný komfort jízdy, bezpečnost a vysokou úroveň ochrany proti defektu při náročném provozu vysokozdvižného vozíku.

BKT Liftmax LM 81 v obchodě