Kola pro bagry a příslušenství od jednoho dodavatele

Firma Bohnenkamp nabízí rozsáhlý sortiment pneumatik, kol, ráfků a distančních kroužků pro mobilní bagry.

Mobilní bagry se používají při nejrůznějších okruzích činností a přesvědčují vysokou mobilitou. Proto je obzvláště důležité, aby jejich pneumatiky byly optimálním způsobem sladěny se stroji a s jejich specifickou oblastí použití. Firma Bohnenkamp AG jakožto dodavatel kompletního sortimentu v posledních letech značně rozšířila svou nabídku výrobků v této oblasti a nyní nabízí svým zákazníkům rozsáhlý sortiment, týkající se všeho kolem pneumatik a kol pro mobilní bagry. Tento sortiment zahrnuje kromě pneumatik pro nejrůznější požadavky také k nim náležející ráfky a distanční kroužky. Nabídka zboží a služeb je doplněna rozsáhlým poradenstvím, které podnik, sídlící v Osnabrücku, nabízí prostřednictvím svých specialistů pro vše, týkající se mobilních bagrů.

Důležitý bezpečnostní faktor

Pneumatika mobilního bagru přispívá rozhodujícím způsobem k použitelnosti stroje pro práci. Hmotnosti strojů částečně až do 30 tun a dodatečná zatížení v důsledku prováděných prací vyžadují optimální sladění pneumatik s příslušným účelem použití. Při tom vám pomůžou specialisté od firmy Bohnenkamp s prvotřídními kompetencemi a zkušenostmi v oboru. K tomu říká Christian Pieper, produktový specialista firmy Bohnenkamp v oboru pohybu zeminy a v oboru stavenišť: „Možnosti použití mobilního bagru jsou rozmanité. At už pro použití s vysokým podílem jízd na silnici, pro práce na staveništích, jakožto náhrada za jeřáby, při manipulaci s vysokými břemeny, nebo při manipulaci s materiálem v recyklačním provozu: Každý druh použití má vlastní nároky na pneumatiky. Jakožto dodavatel kompletního sortimentu nabízíme nejen vhodné pneumatiky pro téměř jakékoli myslitelné použití, ale v programu máme také kompletní příslušenství, jako jsou ráfky, duše a distanční kroužky.“ A dodává důležitý tip pro bezpečnost: „Alfou a omegou pro použití bagru je správný tlak v pneumatikách. Je-li tlak příliš nízký, tak pneumatika pruží při zatížení příliš moc směrem dovnitř. Je-li tlak příliš vysoký, dochází ke zmenšení stykové plochy pneumatiky s podkladem. Obojí významně nepříznivě ovlivňuje stabilitu.“

Dodavatel kompletního sortimentu

Paleta výrobků od firmy Bohnenkamp je extrémně široká. Sahá od standardních až po speciální řešení pro individuální potřeby zákazníka. Sortiment při tom zahrnuje pneumatiky od výrobců jako jsou BKT, Alliance, Kenda a vlastní značky BOKA, a to pneumatiky jak pro jednoduchá, tak také pro dvojitá kola. K tomu máme navíc různé varianty, jako jsou například All-Steel (s ocelovou kostrou) nebo také Cut Resistant (odolné proti proříznutí).

Specialitou v našem programu jsou pneumatiky Terra a Terra II vlastní značky BOKA. Za horka protektorované pneumatiky se montují na kostry pneumatik u nákladních vozidel. Jejich obzvláště stabilní boky dodávají pneumatikám mimořádně dobré jízdní vlastnosti při použití na silnici a zároveň vysokou stabilitu. Současně poskytují vynikající poměr ceny a výkonu. Tyto pneumatiky nabízíme také jako kompletní kolo ve velikosti 315/70 R 22.5 a zcela nové také ve velikosti 315/80 R 22.5.

Nový přehled sortimentu

Aktuálně firma Bohnenkamp dokončila pro své zákazníky nový přehled sortimentu pneumatik pro bagry a příslušenství. Kromě obsáhlého přehledu nabízených výrobků poskytuje také cennou nápovědu při výběru správných pneumatik. Zákazníkům jsou pro intenzivní poradenství k dispozici také osobní kontaktní osoby a, samozřejmě, také expert na bagry Christian Pieper. Nový přehled sortimentu je možné si ihned vyžádat na e-mailové adrese info@bohnenkamp.cz nebo na telefonním čísle 00420 228 882 907.