ONYX: Letní, zimní a celoroční pneumatiky

Značka pneumatik Onyx pro lehké nákladní vozy je se svými pneumatikami pro lehké nákladní vozy a s pneumatikami pro dodávky ve střední Evropě úspěšná. Obzvláště oblíbené jsou celoroční a zimní pneumatiky, které se prosadily svým vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Mezitím vedeme u firmy Bohnenkamp 28 různých velikostí značky pro lehké nákladní vozy a pro malé dodávky; sortiment v obchodě sahá od letních pneumatik až po po zimní pneumatiky s označením 3MPSF.

„Testovali jsme pneumatiky Onyx, certifikované podle 3PMSF při trvalém používání v alpské zimě ve Švýcarsku“, vzpomíná Mark Sobiech, Key Account Manager OEM Truck & Trailer u firmy Bohnenkamp. Jeho závěr: „Co se týká kvality a spolehlivosti, je značka Onyx schopna zcela držet krok s dražšími značkovými výrobky.“ Podle Sobiecha by bylo možné 95 procent všech případů řešit pomocí sortimentu značky ONYX.

Díky přesvědčivým vlastnostem se firmě Bohnenkamp podařilo etablovat značku ONYX také při celoročním používání v nejrůznějších oblastech použití. Vedle segmentu kamionů a dodávek a rozvozové logistice věří těmto solidním pneumatikám, ke kterým vedeme také vhodné značkové ráfky a hotově montovaná kola pro lehké nákladní automobily ve všech běžných velikostech, již také uživatelé ze zemědělského sektoru.

Výrobky ONYX v obchodě