VÁŠ SILNÝ PARTNER
V OBLASTI PNEUMATIK
A KOL V EVROPĚ

VÁŠ SILNÝ PARTNER
V OBLASTI PNEUMATIK
A KOL V EVROPĚ

VÁŠ SILNÝ PARTNER
V OBLASTI PNEUMATIK
A KOL V EVROPĚ

VÁŠ SILNÝ PARTNER
V OBLASTI PNEUMATIK
A KOL V EVROPĚ

NEWS

BKT Liftmax LM 81 – pneumatika pro těžké vysokozdvižné vozíky

Pneumatika BKT Liftmax LM 81 je na trhu stále ještě poměrně nová a je vybavena nejnovější technologií. Radiální průmyslová pneumatika splňuje požadavky těžkých vysokozdvižných vozíků a kolových rypadel pro manipulaci s materiálem a v průmyslových provozech.

NEWS

Kola pro bagry a příslušenství od jednoho dodavatele

Firma Bohnenkamp nabízí rozsáhlý sortiment pneumatik, kol, ráfků a distančních kroužků pro mobilní bagry.

rozmetadlo AMAZONE ZG TS 1001 Profis Pro
NEWS

Pneumatiky IF/VF pro použití v oblasti zemědělství mají v testu na poli jednoznačnou převahu

Firma Bohnenkamp prokázal, že její vlastní pokusná řada je šetrnější k půdě.

Příslib výkonů nové technologie pneumatik IF/VF zní úžasně. Zemědělci mají těžit z vyšší šetrnosti k půdě a z vyšších výnosů a zároveň mají uspořit cenné pohonné hmoty. Ve standardizovaném terénním testu zkoumali odborníci na pneumatiky od společnosti Bohnenkamp společně s výrobcem zemědělských strojů Amazone, co zbylo z těchto sebevědomých prohlášení na poli.

 

NEWS

ONYX: Letní, zimní a celoroční pneumatiky

Značka pneumatik Onyx pro lehké nákladní vozy je se svými pneumatikami pro lehké nákladní vozy a s pneumatikami pro dodávky ve střední Evropě úspěšná. Obzvláště oblíbené jsou celoroční a zimní pneumatiky, které se prosadily svým vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Mezitím vedeme u firmy Bohnenkamp 28 různých velikostí značky pro lehké nákladní vozy a pro malé dodávky; sortiment v obchodě sahá od letních pneumatik až po po zimní pneumatiky s označením 3MPSF.

Carlisle neue Partnermarke von Bohnenkamp
NEWS

Carlisle nová partnerská značka od spoločnosti Bohnenkamp

Od tohto roku má spoločnosť Bohnenkamp v regióne nemecky hovoriacich krajín hneď viac výrobných liniek značky Carlisle. Výrobky amerického výrobcu pneumatík pre traktorové kosačky, komunálne traktory a All Terrain Vehicle (ATV) sú od teraz dostupné výlučne cez program pneumatík pre úžitkové vozidlá spoločnosti Bohnenkamp.

Vítejte ve společnosti Bohnenkamp

Jako velkoobchodní skupina působíme ve 28 zemích jako spolehlivý, kompetentní prodejce pneumatik, kol a komponentů vozidel pro profesionální použití. Našim sortimentem zásobujeme odborné prodejny v oblasti zemědělství, lesního a komunálního hospodářství, přemisťování zeminy, průmyslu, nákladních vozidel a přepravy, jakož i malých a speciálních vozidel, a rovněž známé výrobce strojů. V centru našich výkonů vždy stojí kompetentní poradenství, nejvyšší možná dostupnost zboží a partnerský servis.

K SPOLOČNOSTI

Naše nabídka pro Vaši odbornou prodejnu

Pneumatiky

Pneumatika je spojovacím prvkem mezi vozidlem a zemí. Z více než 6000 produktů Vám nabízíme to správné řešení pro Vaši oblast využití.

Kola

Montujeme kompletní kola dle Vaší potřeby – vycentrovaná, individuálně konfigurovaná, lakovaná a s požadovanou šířkou běhounu.

Duše

Nejvyšší dostupnost duší, ventilů a zástěrek jakéhokoliv druhu - od jednoho kusu až po velké svazky přímo ze skladu.

KONSTRUKCE STROJŮ

Dodáváme osy, pružiny, brzdy, ložiskové věnce a tažné vidlice jako náhradní díly nebo jako jednotky podvozku připravené k montáži.

Příslušenství

Potřebujete jiné příslušenství? Prohledejte si komfortně náš internetový obchod.