VÁŠ SILNÝ PARTNER
V OBLASTI PNEUMATIK
A KOL V EVROPĚ

VÁŠ SILNÝ PARTNER
V OBLASTI PNEUMATIK
A KOL V EVROPĚ

VÁŠ SILNÝ PARTNER
V OBLASTI PNEUMATIK
A KOL V EVROPĚ

VÁŠ SILNÝ PARTNER
V OBLASTI PNEUMATIK
A KOL V EVROPĚ

Vítejte ve společnosti Bohnenkamp

Jako velkoobchodní skupina působíme ve 28 zemích jako spolehlivý, kompetentní prodejce pneumatik, kol a komponentů vozidel pro profesionální použití. Našim sortimentem zásobujeme odborné prodejny v oblasti zemědělství, lesního a komunálního hospodářství, přemisťování zeminy, průmyslu, nákladních vozidel a přepravy, jakož i malých a speciálních vozidel, a rovněž známé výrobce strojů. V centru našich výkonů vždy stojí kompetentní poradenství, nejvyšší možná dostupnost zboží a partnerský servis.

O FIRME

Naše nabídka pro Vaši odbornou prodejnu

Pneumatiky

Pneumatika je spojovacím prvkem mezi vozidlem a zemí. Z více než 6000 produktů Vám nabízíme to správné řešení pro Vaši oblast využití.

Kola

Montujeme kompletní kola dle Vaší potřeby – vycentrovaná, individuálně konfigurovaná, lakovaná a s požadovanou šířkou běhounu.

Ráfky

Od 3 do 54 palců - jako standardní ráfky z výroby nebo individuálně konfigurované podle posunu, rozchodu kol, rozteče šroubů a laku.

Duše

Nejvyšší dostupnost duší, ventilů a zástěrek jakéhokoliv druhu - od jednoho kusu až po velké svazky přímo ze skladu.

KONSTRUKCE STROJŮ

Dodáváme osy, pružiny, brzdy, ložiskové věnce a tažné vidlice jako náhradní díly nebo jako jednotky podvozku připravené k montáži.

Příslušenství

Potřebujete jiné příslušenství? Prohledejte si komfortně náš internetový obchod.