Produkty pro sektor přemísťování zeminy na jednom místě

U nás najdete prodejce, výrobce a servisy pneumatik a kol pro náročné využití - ať už v kamenolomu, na skládce nebo na staveništi, všechny výrobky dodáváme zpravidla přímo ze skladu Day-to-Day. To zaručuje bezpečnost plánování, ze které budou stejně profitovat prodejci i koncoví zákazníci.

Sklápěcí & vyklápěcí vozy

Pneumatiky pro sklápěcí a vyklápěcí vozy musí pracovat spolehlivě i v nejnáročnějších podmínkách. V sortimentu společnosti Bohnenkamp najdete stabilní a trvanlivé pneumatiky pro sklápěcí a vyklápěcí vozy a srovnatelné vozy s nejlepší trakcí na místě nakládky a nejvyšší odolností vůči agresivním podkladům a podloží. Naši experti jsou v případě jakéhokoliv poradenství rádi k dispozici přímo na místě nebo na telefonu prodejcům pneumatik, výrobcům sklápěcích a vyklápěcích vozidel či servisům.

DO OBCHODU

zavřít

Kolové nakladače, kompaktní nakladače a zarovnávače

Kolové nakladače a přední nakladače se používají v zemědělství, při přemísťování materiálu, při stavbě silnic nebo v inženýrských stavbách, na recyklačních dvorech nebo v zahradnictví a krajinářství. Bez ohledu na to, zda jde o recyklační dvory, pískové podloží, betonový podklad nebo zemědělsko-průmyslové oblasti použití – společnost Bohnenkamp nabízí v oblasti zarovnávačů a malých bagrů rozsáhlou nabídku značek a profilů, přizpůsobených přímo pro potřeby výrobců automobilů, prodejců a servisů.

DO OBCHODU

zavřít

Bagr

V závislosti na pracovní oblasti musí pneumatiky pro bagry vykazovat zcela rozličné výkonnostní profily. Ať už je požadována nejvyšší stabilita a bezpečnost během používání, maximální šetrnost k půdě, dobrá výkonnost na cestách nebo použití pneumatik na jednotlivých či zdvojených kolech – společnost Bohnenkamp nabízí pneumatiky a kola předních značek pro bagry pro všechny podmínky používání a nasazení. Kromě kompletního sortimentu a nejvyšší dostupnosti zboží nabízíme i kompetentní podporu telefonem a přímo na místě.

DO OBCHODU

zavřít

Kompaktní traktor & válce

Sortiment společnosti Bohnenkamp zahrnuje speciální pneumatiky rozličných značek pro stavbu silnic pro válce nebo kompaktní traktory. Vyznačují se rovnoměrným rozdělením tlaku a nejvyšší šetrností k půdě. Společnost Bohnenkamp nabízí pro stroje hladké pneumatiky odolné vůči teplotám na zhutňování půdy, jakož i pneumatiky s mimořádně vysokým golfovým nebo blokovým profilem a zesílenou kostrou pro dlouhou životnost.

DO OBCHODU

zavřít

Jeřáb

Pneumatika, která se používá u velkých i malých mobilních jeřábů nabízí vynikající trakci při jízdě na silnici do rychlosti 80 km / h, i mimo zpevněné asfaltové cesty a vynikající polohu řízení. Speciální směs gumy zajišťuje nejlepší ochranu před řeznými poškozeními. Speciální směs gumy zabraňuje přehřátí pneumatiky i při delších jízdách po silnici a proto je obzvláště odolná vůči opotřebení.

DO OBCHODU

zavřít

Pneumatiky a kola pro každý účel použití najdete nyní v našemINTERNETOVÉM OBCHODĚ