Tisk/Novinky

Jsme v pohybu - pro Vás
Zde najdete novinky a vývoj týkající se našich produktů a skupiny Bohnenkamp.

HVIEZDNA SÚŤAŽ S BOHNENKAMP A AGRI STAR II HRAJTE O TELEVÍZOR 4K ULTRA HD SAMSUNG

Bohnenkamp si pre vás v spolupráci s Alliance – Yokohama Off-Highway Tires pripravil naozaj unikátnu súťaž. Zapojiť sa do nej môžete úplne jednoducho a, takpovediac, automaticky. Počas októbra si stačí od nás kúpiť pneumatiky AGRI STAR II. Nezáleží na rozmere a ani inom parametre. Jediným rozhodujúcou podmienkou je nákup AGRI STAR II v priebehu mesiaca október od spoločnosti Bohnenkamp. Automaticky sa tak zaradíte do losovania o nový televízor.

Přečtěte si více

25 ROKOV PARTNERSTVA MEDZI BKT A BOHNENKAMP

Pneumatiky značky BKT sú už 25 rokov súčasťou pevného a v mnohých krajinách aj exkluzívneho sortimentu spoločnosti Bohnenkamp. Toto skvelé partnerstvo sme spoločne, pri príležitosti výročia, oslávili v našej centrále v nemeckom Osnabrücku.

Přečtěte si více

Kultivačné kolesá vyrobené od spoločnosti Bohnenkamp sú vašou správnou voľbou

Najväčší predajca poľnohospodárskych pneumatík v Európe, spoločnosť Bohnenkamp, ponúka svojim zákazníkom vždy to správne riešenie, čo sa týka pneumatík a kolies určených do kultúry.

Přečtěte si více

Tipy z praxe: Technologie IF/VF - Co umí pneumatiky IF/VF, co jiné pneumatiky neumí?

Půda je základem zemědělství. Přestože se půda liší podle regionu, typu půdy a klimatických podmínek, je pro efektivní využívání těchto zemědělských zdrojů rozhodující snížení zátěže půdy.

Zde přichází ke slovu technologie IF- VF. Řada IF-/VF byla v posledních letech výrazně rozšířena a umožňuje optimální obhospodařování půdy pouhým použitím správných pneumatik.

 

Přečtěte si více

Přehled nového značení pneumatik v EU

Pneumatiky sjíždějící z výrobní linky od 1. května 2021 musí být označeny novým štítkem EU. Rozšířený štítek bude mimo jiné uvádět valivý odpor, hluk odvalování a přilnavost běhounu za mokra. Prodejci pneumatik musí štítek uvádět v prodejnách a na digitálních médiích.

Přečtěte si více

Podpora pro Indii

Bohnenkamp se účastní sbírky BKT pro Indii

Přečtěte si více

Pneumatiky ATV pro zemědělství a lesnictví

Mnoho zemědělců a lesníků si v posledních letech pořídilo čtyřkolku a údaje o registracích ukazují rostoucí oblibu těchto hbitých a výkonných víceúčelových vozidel.

Přečtěte si více

Šetrný a všestranný: BKT AGRIMAX TURF RT 333 novinka od společnosti Bohnenkamp

Nová pneumatika pro malé traktory chrání půdu

Přečtěte si více

Vždy najdete online ty správné alternativy!

Online obchod Bohnenkamp nabízí obrovský výběr produktů, z nichž téměř všechny máme na skladě. I když však intenzivně dopředu plánujeme, může se ve výjimečných případech stát, že požadovaná pneumatika nebude aktuálně k dispozici.

Přečtěte si více

BKT Liftmax LM 81 – pneumatika pro těžké vysokozdvižné vozíky

Pneumatika BKT Liftmax LM 81 je na trhu stále ještě poměrně nová a je vybavena nejnovější technologií. Radiální průmyslová pneumatika splňuje požadavky těžkých vysokozdvižných vozíků a kolových rypadel pro manipulaci s materiálem a v průmyslových provozech.

Přečtěte si více