Tisk/Novinky

Jsme v pohybu - pro Vás
Zde najdete novinky a vývoj týkající se našich produktů a skupiny Bohnenkamp.

Vždy najdete online ty správné alternativy!

Online obchod Bohnenkamp nabízí obrovský výběr produktů, z nichž téměř všechny máme na skladě. I když však intenzivně dopředu plánujeme, může se ve výjimečných případech stát, že požadovaná pneumatika nebude aktuálně k dispozici.

Přečtěte si více

BKT Liftmax LM 81 – pneumatika pro těžké vysokozdvižné vozíky

Pneumatika BKT Liftmax LM 81 je na trhu stále ještě poměrně nová a je vybavena nejnovější technologií. Radiální průmyslová pneumatika splňuje požadavky těžkých vysokozdvižných vozíků a kolových rypadel pro manipulaci s materiálem a v průmyslových provozech.

Přečtěte si více

Kola pro bagry a příslušenství od jednoho dodavatele

Firma Bohnenkamp nabízí rozsáhlý sortiment pneumatik, kol, ráfků a distančních kroužků pro mobilní bagry.

Přečtěte si více

rozmetadlo AMAZONE ZG TS 1001 Profis Pro

Pneumatiky IF/VF pro použití v oblasti zemědělství mají v testu na poli jednoznačnou převahu

Firma Bohnenkamp prokázal, že její vlastní pokusná řada je šetrnější k půdě.

Příslib výkonů nové technologie pneumatik IF/VF zní úžasně. Zemědělci mají těžit z vyšší šetrnosti k půdě a z vyšších výnosů a zároveň mají uspořit cenné pohonné hmoty. Ve standardizovaném terénním testu zkoumali odborníci na pneumatiky od společnosti Bohnenkamp společně s výrobcem zemědělských strojů Amazone, co zbylo z těchto sebevědomých prohlášení na poli.

 

Přečtěte si více

ONYX: Letní, zimní a celoroční pneumatiky

Značka pneumatik Onyx pro lehké nákladní vozy je se svými pneumatikami pro lehké nákladní vozy a s pneumatikami pro dodávky ve střední Evropě úspěšná. Obzvláště oblíbené jsou celoroční a zimní pneumatiky, které se prosadily svým vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Mezitím vedeme u firmy Bohnenkamp 28 různých velikostí značky pro lehké nákladní vozy a pro malé dodávky; sortiment v obchodě sahá od letních pneumatik až po po zimní pneumatiky s označením 3MPSF.

Přečtěte si více

Pneumatika Alliance 585 byla optimalizována pro používání na hladkých a tvrdých površích.  Nový design běhounu pneumatiky se vyznačuje vysokými, vícesměrnými profilovými bloky a větším pozitivním podílem.

Rozšíření programu Alliance 585

U firmy Bohnenkamp jsou nyní k dispozici speciální pneumatiky pro nakladače, používané na dvorech a statcích a pro teleskopické nakladače.

Od tohoto okamžiku jsou u firmy Bohnenkamp AG v Osnabrücku k dispozici pneumatiky Alliance 585, optimalizované pro použití u nakladačů, používaných na dvorech a statcích, u teleskopických nakladačů, nakladačů s bagrem a kompaktních nakladačů, a to ve všech relevantních velikostech.

 

Přečtěte si více

[Translate to Czech:] Alliance AGRI STAR II – Reifen im Schichtbetrieb - Ab sofort zum Sondereinführungspreis!

AGRI STAR II – Pneumatiky vo viaczmennej prevádzke

Nové radiálne pneumatiky AGRI STAR II od spoločnosti Alliance sa vyznačujú inteligentnou technológiou Stratified Layer a indexom rýchlosti D (65 km/h). Nová pneumatika AGRI STAR v početných veľkostiach a vyhotoveniach úplne pokrýva segment štandardných pneumatík pre traktory. Pneumatika je v spoločnosti Bohnenkamp dostupná okamžite.

Přečtěte si více

Carlisle neue Partnermarke von Bohnenkamp

Carlisle nová partnerská značka od spoločnosti Bohnenkamp

Od tohto roku má spoločnosť Bohnenkamp v regióne nemecky hovoriacich krajín hneď viac výrobných liniek značky Carlisle. Výrobky amerického výrobcu pneumatík pre traktorové kosačky, komunálne traktory a All Terrain Vehicle (ATV) sú od teraz dostupné výlučne cez program pneumatík pre úžitkové vozidlá spoločnosti Bohnenkamp.

Přečtěte si více

[Translate to Czech:] BKT EM 936 Super

Široké ramená: 10.00-20 BKT EM 936 Super

Indický výrobca pneumatík BKT prepracoval najbežnejšiu veľkosť pneumatík určených pre bagre. Vo variante Super prichádza BKT EM 936 so svojím strmším bokom a širšími ramenami. Nová forma znižuje medzeru pri zdvojených kolesách. Okrem toho ponúka BKT EM 936 Super o 10 percent širšiu jazdnú plochu.

Přečtěte si více

Alliance A392 HD

So sortimentom spoločnosti Bohnenkamp smerom nahor

Rekordná expedícia dosiahla na poľnohospodárskych pneumatikách výšku 6694 metrov. Pneumatiky spoločnosti Alliance krátko pred Vianocami doviedli dva expedičné nákladiaky v Andách do doteraz nedosiahnuteľných výšok. Až vo výške 6694 metrov sa museli človek a materiál vzdať pred útesom sopky Ojo des Salodos. Spoločnosť Bohnenkamp, primárny distribučný partner pneumatík značky Alliance v Nemecku, túto rekordnú túru podporoval ako sponzor a partner v oblasti ráfikov.

 

Přečtěte si více