Tisk/Novinky

Jsme v pohybu - pro Vás
Zde najdete novinky a vývoj týkající se našich produktů a skupiny Bohnenkamp.

Tipy z praxe: Technologie IF/VF - Co umí pneumatiky IF/VF, co jiné pneumatiky neumí?

Půda je základem zemědělství. Přestože se půda liší podle regionu, typu půdy a klimatických podmínek, je pro efektivní využívání těchto zemědělských zdrojů rozhodující snížení zátěže půdy.

Zde přichází ke slovu technologie IF- VF. Řada IF-/VF byla v posledních letech výrazně rozšířena a umožňuje optimální obhospodařování půdy pouhým použitím správných pneumatik.

 

Přečtěte si více

Přehled nového značení pneumatik v EU

Pneumatiky sjíždějící z výrobní linky od 1. května 2021 musí být označeny novým štítkem EU. Rozšířený štítek bude mimo jiné uvádět valivý odpor, hluk odvalování a přilnavost běhounu za mokra. Prodejci pneumatik musí štítek uvádět v prodejnách a na digitálních médiích.

Přečtěte si více

Podpora pro Indii

Bohnenkamp se účastní sbírky BKT pro Indii

Přečtěte si více

Pneumatiky ATV pro zemědělství a lesnictví

Mnoho zemědělců a lesníků si v posledních letech pořídilo čtyřkolku a údaje o registracích ukazují rostoucí oblibu těchto hbitých a výkonných víceúčelových vozidel.

Přečtěte si více

Šetrný a všestranný: BKT AGRIMAX TURF RT 333 novinka od společnosti Bohnenkamp

Nová pneumatika pro malé traktory chrání půdu

Přečtěte si více

Vždy najdete online ty správné alternativy!

Online obchod Bohnenkamp nabízí obrovský výběr produktů, z nichž téměř všechny máme na skladě. I když však intenzivně dopředu plánujeme, může se ve výjimečných případech stát, že požadovaná pneumatika nebude aktuálně k dispozici.

Přečtěte si více

BKT Liftmax LM 81 – pneumatika pro těžké vysokozdvižné vozíky

Pneumatika BKT Liftmax LM 81 je na trhu stále ještě poměrně nová a je vybavena nejnovější technologií. Radiální průmyslová pneumatika splňuje požadavky těžkých vysokozdvižných vozíků a kolových rypadel pro manipulaci s materiálem a v průmyslových provozech.

Přečtěte si více

Kola pro bagry a příslušenství od jednoho dodavatele

Firma Bohnenkamp nabízí rozsáhlý sortiment pneumatik, kol, ráfků a distančních kroužků pro mobilní bagry.

Přečtěte si více

rozmetadlo AMAZONE ZG TS 1001 Profis Pro

Pneumatiky IF/VF pro použití v oblasti zemědělství mají v testu na poli jednoznačnou převahu

Firma Bohnenkamp prokázal, že její vlastní pokusná řada je šetrnější k půdě.

Příslib výkonů nové technologie pneumatik IF/VF zní úžasně. Zemědělci mají těžit z vyšší šetrnosti k půdě a z vyšších výnosů a zároveň mají uspořit cenné pohonné hmoty. Ve standardizovaném terénním testu zkoumali odborníci na pneumatiky od společnosti Bohnenkamp společně s výrobcem zemědělských strojů Amazone, co zbylo z těchto sebevědomých prohlášení na poli.

 

Přečtěte si více

ONYX: Letní, zimní a celoroční pneumatiky

Značka pneumatik Onyx pro lehké nákladní vozy je se svými pneumatikami pro lehké nákladní vozy a s pneumatikami pro dodávky ve střední Evropě úspěšná. Obzvláště oblíbené jsou celoroční a zimní pneumatiky, které se prosadily svým vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Mezitím vedeme u firmy Bohnenkamp 28 různých velikostí značky pro lehké nákladní vozy a pro malé dodávky; sortiment v obchodě sahá od letních pneumatik až po po zimní pneumatiky s označením 3MPSF.

Přečtěte si více