Technická podpora

Podporujeme Vás kdykoliv.
Od přenosu dát k našim aktuálním stavům zásob daných výrobků, přes přesné výpočty převodového pomeru, až po zpracování údajů z technických výkresů – dáváme Vám k dispozici naše informace, abychom Vám co možná nejvíce usnadnili Váš každodenní pracovní život.

Vývoj

Provázíme Vás od prvního 3D-výkresu, přes individuální pneumatiky až po kompletně smontované kolo. Na přání Vás jako výrobce strojů podpoří naši kompetentní kolegové společnosti Bohnenkamp z oddělení OE-servis svými odbornými znalostmi a zkušenostmi, a to již během konstrukční fáze. Máte konkrétní představy o nosnosti, barvě, kvalitě nebo výztužích? Spolu s vybranými dodavateli implementujeme ve společnosti Bohnenkamp individuální řešení a konfigurace pro pneumatiky, kola, ráfky a konstrukce vozidel.

Manipulace s údaji

3D konstrukčními údaji, technickými výkresy a digitálními modely námi dodávaných pneumatik, kol a ráfků podporujeme vývojové a konstrukční oddělení výrobců strojů. Kromě toho máme ke všem produktům technické certifikáty a přispíváme tak k dodržování technických standardů a splnění schvalovacích kritérií.

Modernizace

Kompetence společnosti Bohnenkamp při výběru Vašich pneumatik! Rádi Vás podpoříme při vyhledání správných nových pneumatik pro Vaše vozidlo. Zde rozhodují správné rozměry. Pokud se činitel pohonu všech čtyř kol a valivý obvod předních a zadních pneumatik neshodují, existuje riziko nerovnoměrného opotřebení a v nejhorším případě drahého poškození převodovky. Tolerance v tomto případě představuje pouze několik málo procentních bodů. Při Vaší modernizaci Vám poradíme nejen vhodný profil, ale i správnou hodnotu počáteční sekvence - telefonicky nebo prostřednictvím online kalkulačky.

Technický rádce - Aplikace

Rychlý přehled o našem programu a vhodných produktech Vám ve Vaší kanceláři nebo přímo u zákazníka poskytne Praktický technický rádce v podobě aplikace od společnosti Bohnenkamp. Náš mobilní elektronický rejstřík zahrnuje všechny technické údaje k běžným pneumatikám používaným v zemědělství, nákladních a průmyslových vozidlech, či vozidlech v sektore zemních prác. Jako přihlášený prodejce můžete pomocí aplikace přímo v internetovém obchodě společnosti Bohnenkamp jednoduše objednat požadovanou pneumatiku.