PRODUKTY PRO PRŮMYSL A PŘÍSTAV NA JEDNOM MÍSTĚ

Speciální pneumatiky pro přístavní a logistická vozidla pro použití v přístavech jsou nedílnou součástí rozsáhlého sortimentu produktů společnosti Bohnenkamp. Ať už s extrémně pevnou konstrukcí, extrémně odolné nebo mimořádně stabilní - naši odborníci Vám poradí při výběru správných produktů pro Váš účel použití. Celopryžové pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky, speciální pneumatiky umožňující dobrou adhezi pro jeřáby a stohovací jeřáby nebo pneumatiky s extrémně pevnou konstrukcí pro tahače v terminálech, to je jen několik příkladů z našeho portfolia.

Kontejnerové nakladače

Zvedání kontejnerů na terminálu nebo skladištích vyžaduje speciální vozidla se zvláštním opláštěním. Jak zvedání prázdných, tak i plných kontejnerů musí mít absolutní stabilitu, i když je zvedací sloup maximálně vysunut. Společnost Bohnenkamp nabízí pneumatiky vyvinuté speciálně pro tento účel použití s velmi dobrou trakcí a vysokou nosností.

DO OBCHODU

zavřít

Vysokozdvižné vozíky

V případě vysokozdvižných vozíků rozhoduje účel použití o tom, zda jsou tou nejlepší volbou plnopryžové, radiální, diagonální nebo vzduchové pneumatiky. Při výběru správné pneumatiky hrají důležitou roli prach, nečistoty, nosnost, počet ujetých kilometrů a trakce. Malé průmyslové pneumatiky se vyznačují mimořádně vysokou bezpečností před poruchami a vysokým zatížením. Od potravinářského průmyslu až po těžební průmysl - každé odvětví má rozličné požadavky, které je třeba splnit.

DO OBCHODU

zavřít

Stohovací jeřáby

Kromě portálových zdvižných vozidel jsou stohovací zařízení důležitým vozem pro překládku kontejnerů. Stohovací jeřáby se používají prakticky vždy především v kombinovaném provozu lodí, vlaků a nákladních automobilů. Pneumatiky těchto průmyslových nákladních vozidel s nosností do 50 tun a čistou hmotností okolo 100 tun musí odolat extrémně vysoké hmotnosti, musí být stabilní a zároveň musí mít dobrou ovladatelnost.

DO OBCHODU

zavřít

Terminální vozidla

Pneumatiky terminálových vozidel musí být absolutně robustní a odolné. Vysoký počet ujetých kilometrů na především nerovném povrchu nebo povrchu, na kterém se nacházejí cizí tělesa, vyžaduje nutnost odolné a silné kostry pneumatiky. Jelikož se vozidlo používá především v exteriéru, je kromě dobré trakce a přilnavosti na vlhkém povrchu nezbytná i dobrá směs obzvláště odolná proti opotřebení.

DO OBCHODU

zavřít

Pneumatiky a kola pro každý účel použití najdete nyní v našem INTERNETOVÉM OBCHODĚ.