Pneumatiky pro údržbu krajiny, dvůr a volný čas na jednom místě

Ve společnosti Bohnenkamp klademe ty nejvyšší nároky i na kompaktní pneumatiky, které se používají v oblastech údržby krajiny, dvora a volného času. S našimi vysoce výkonnými produkty jsou všechny typy vozidel v segmentu – od kompaktních nakladačů, přes čtyřkolky, UTV, terénní vozidla a jízdní sekačky až po jednoosé motorové hoblovače – bezpečné na jakémkoliv povrchu. Obchodníky, servisy a výrobce podporujeme známými značkami, komplexním servisem a hloubkovým know-how.

Malotraktory a sekačky trávy

Nejvyšší trakce, šetření půdy a nejlepší možná stabilita jak na poli, tak i na silnicích, to jsou nejdůležitější požadavky na pneumatiky. V našem sortimentu naleznete vhodné pneumatiky pro jakékoliv použití. Bez ohledu na to, zda jde o radiální, diagonální, standardní, AS nebo široké pneumatiky nebo o nejnovější technologie IF a VF - dodáme Vám ten správný produkt. Nároky na pneumatiky jsou velké, a to i u malých strojů.

DO OBCHODU

zavřít

Dvoukolové vozíky a zemědělská vozidla

Náš sortiment zahrnuje kompletní paletu menších a středních vozidel z oblasti zemědělství, průmyslu, ale i soukromého využití. S našimi více než 120 různými a okamžitě dostupnými profily jsme schopni poskytnout ideální profil pro celou škálu použití. Dodáváme Vám pneumatiky pro terénní vozidla, čtyřkolky, dvoukolová kolečka, stroje na seno, pneumatiky určené pro průmyslové stroje či dopravní prostředky, pneumatiky pro sekačky, malé traktory a komunální vozidla.

DO OBCHODU

zavřít

Terénní vozidla, užitková terénní vozidla a volný čas

Ve společnosti Bohnenkamp naleznou profesionálové vhodné pneumatiky, kola a ráfky pro All Terrain Vehicle, Utility Vehicle a Quad pro jakýkoliv způsob využití. Sortiment sahá od trvalých pneumatik a pneumatik s nízkým oděrem pro silniční vozidla a převážně pro použití na silnici, až po robustní výrobky pro použití v terénu. Řidiči terénních a užitkových terénních vozidel ocení šířku pneumatik, kol a ráfků společnosti Bohnenkamp.

DO OBCHODU

zavřít

Komunální traktory a vozidla

Jako přední velkoobchod s pneumatikami v Evropě ve společnosti Bohnenkamp dodáváme i pneumatiky, kola nebo ráfky pro komunální traktory. Mezi našimi 10 000 produkty máme určitě ten správný produkt se správným profilem, požadovaným průměrem a požadovanými vlastnostmi pro profesionály v oblasti sportu, trávníků nebo terénu.

DO OBCHODU

zavřít

Kompaktní nakladač

Společnost Bohnenkamp je Vaším kompetentním a spolehlivým dodavatelem pneumatik i ve výkonnostní a velikostní třídě pro kompaktní nakladače. Ať už jde o masivní celopryžové a vzduchové pneumatiky optimalizované na smyk pro kompaktní kolové nakladače nebo profily s vysokým tahem pro náročné použití v profesionálním zahradnictví – na skladě máme správné řešení pneumatik.

DO OBCHODU

zavřít

Pneumatiky a kola pro jakýkoliv účel použití najdete nyní v našem INTERNETOVÉM OBCHODĚ!

Produkty
1.Volba pro volný čas, dvůr a krajinu
Produkty
1. Volba pro volný čas, dvůr a krajinu
Značky
Špičkový dodavatel pro kompaktní třídu
Značky
Špičkový dodavatel pro kompaktní třídu
Kontaktní osoba
Spolehlivě jsme tu pro Vás!
Kontaktní osoba
Spolehlivě jsme tu pro Vás!
Servis
Kompetence a výkony pro naše zákazníky
Servis
Kompetence a výkony pro naše zákazníky