Uvedeme profesionály do pohybu

Oblasti produktů
Vítejte, jsme Váš poskytovatel kompletního sortimentu pro pneumatiky, kola, ráfky, duše a komponenty strojů.

Zemědělství, lesní a komunální hospodářství

Vzrůstající profesionalizace a specializace v oblasti zemědělství, lesního a komunálního hospodářství klade stále vyšší požadavky na opláštění strojů. S více než 65 lety zkušeností a více než 20 partnerskými a obchodními značkami v tomto sortimentu vám náš zkušený servisní tým poradí nezávisle a kompetentně s výběrem správných pneumatik, kol a příslušenství.

ZJISTĚTE VÍCE

Přemísťování zeminy a staveniště

Pneumatiky a kola čelí extrémně velkým výzvám v oblasti přemisťování zeminy a stavebního použití. Náročná podloží, velké přepravní objemy a široká škála provozních podmínek kladou individuální požadavky na správný výběr produktu. S našimi dlouholetými zkušenostmi Vás bude při vašem rozhodnutí telefonicky a přímo na místě podporovat náš kompetentní servisní tým.

Zjistěte více

Přístavy a průmysl

Neustálá změna jízd s naloženým a vyloženým vozidlem, silné zvedací a střihové pohyby, jakož i posunovací manévry na zpevněném podkladu kladou značné požadavky na opláštění, určené pro použití v přístavech a průmyslu. Bez ohledu na to, zda jde o stohovací jeřáby, jeřáby nebo vysokozdvižné vozíky - náš široký sortiment produktů Vám nabízí rozsáhlý výběr pneumatik a kol pro jakékoliv použití s perfektním poměrem ceny a výkonu.

Zjistěte více

PŘEPRAVA A TRANSPORT

Při přepravě zboží se počítá s nejvyšší úrovní efektivity a spolehlivosti. Podporujeme naše zákazníky komplexními řešeními kol od malých dodávek a nákladních vozidel až po vybavení přívěsů a autobusů a společně se zavedenými a inovativními značkami pneumatik, ráfků a příslušenství poskytujeme vhodné řešení. Ve spolupráci s prodejci pneumatik nabízíme také vlastní poruchovou službu pro větší bezpečnost v dopravním průmyslu.

Zjistěte více

Péče o krajinu, dvůr a volný čas

Péče o trávník, kolečka, golfové vozíky a malé traktory - naše široká nabídka pneumatik, kol, ráfků a duší zajistí optimální zásobování vhodnými komponenty s velikostí od 3 do 19 palců.

Zjistěte více