VÁŠ SILNÝ PARTNER PRO PNEUMATIKY A KOLA V ČESKU.

Jako přední dodavatel pneumatik, disků a příslušenství jsme připraveni spolehlivě zásobovat prodejce a výrobce kvalitními produkty z našeho širokého sortimentu.

Kdo jsme

Přímo na místě

Naši obchodní zástupci se přímo na místě kompetentně, blízko a spolehlivě starají o Vaše potřeby. Kontaktní osoby ve svém regionu naleznete zde.

Kdo jsme

Telefonicky

Kvalifikovaní kolegové a kolegyně zodpoví všechny Vaše otázky a postarají se o Vaši záležitost. Najděte svou kontaktní osobu.

Kdo jsme

Obchod

Přehledně a na jednom místě vidíte všechny technické údaje a jako registrovaný zákazník dostanete přístup k našim zásobám a cenám.

5.500 Zásilek za den

6.600 Kontejnerů za rok

150.000 m² skladovací plochy

Dojmy ze tří dnů VDBUM
Windpower – Power meets efficiency

Udržitelné chování

Udržitelné chování vnímáme jako naši osobní a podnikatelskou povinnost a samozřejmě i u našich obchodních partnerů uvítáme zodpovědné jednání. Těžištěm našeho úsilí o udržitelnost je neustálé zlepšování se a vývoj našich zaměstnanců, zdravé přetrvávání naší společnosti a využití zdrojů šetrných k životnímu prostředí. Následující tři příklady ukazují, jak prakticky vnímáme naši odpovědnost na různých úrovních:

Zdroje

Na všech pobočkách a lokalitách již dnes využíváme nejmodernější technologie šetření energií a také energii z obnovitelných zdrojů - zdokumentováno je to v úspěšném energetickém auditu DIN EN 16247-1.

Viac

Udržitelnost

Produkty, které prodáváme, neustále a důsledně posuzujeme s ohledem na pozitivní přínos ke spotřebě pohonných hmot, šetření planety a zvýšení výnosů.

Viac

Společnost

Nadace Friedela a Gisele Bohnenkampových, založená v roce 2008, udržitelně podporuje vzdělávání dětí, dospívajících a dospělých pod heslem "Podporujte vzdělávání - vezměte každého".

K nadácii