Služby a servis kompletních kol

Ve společnosti Bohnenkamp montujeme individuálně nakonfigurovaná, perfektně optimalizovaná kompletní kola všech velikostí. Na našich 17 moderních montážních stanicích centrální logistiky společnosti Bohnenkamp v Osnabrücku denně odbavíme okolo 1000 kompletních kol. Z našich spolehlivých montážních kapacit profitují prodejci, servisy, jakož i výrobci vozidel a strojů v oblasti zemědělství, přepravy a transportu, průmyslu a v sektoru zemních prací.

Individuální konfigurace kol.

Naši experti se již od začátku podílejí na konfiguraci Vašeho jedinečného kompletního kola. Vycházejíc z typu vozidla a předpokládané oblasti použití a nasazení, sestavujeme vhodnou kombinaci pneumatik, ráfků a příslušenství ze širokého portfolia mnoha značek. Tak vzniká Vaše perfektní kompletní kolo - made by Bohnenkamp.

Kola v OE-kvalitě

Mnoho známých výrobců strojů se na nás spoléhá jako na partnera a dodavatele pro svá produkty. K našim službám a plněním patří i plánování potřeb s ohledem na dodržování termínů, individuální montáž a odeslání zboží, jakož i dodání Just-In-Time přímo do výroby.

Vysoká montážní kapacita

Na 17 vysoce moderních montážních stanicích se denně vyrobí až 1 000 kompletně smontovaných kompletních kol nakonfigurovaných podle individuálních specifikací a požadavků zákazníka. Naše výkonné, technicky přesné sestavení kol již podporuje řadu významných značek ze sektoru vozidel a zemědělských strojů v Německu a Evropě.

Správně soustředná montáž

Společně s našimi partnerskými značkami Alliance a BKT a výrobci ráfků GKN a Jantsa jsme vyvinuli optimálně soustředný proces montáže flotačních pneumatik. Zde položíme nejvyšší bod pneumatiky a nejnižší bod daného ráfku na sebe. To vytváří perfektní kolo pro co nejplynulejší běh.

Modernizace

Podporujeme Vás při modernizaci vozidel ve speciálním obutí. Počínaje výběrem vhodné velikosti, přes volbu správného profilu až po výpočet hloubky zálisu ráfku a soustřednosti vozidel s pohonem všech čtyř kol, naši odborníci jsou Vám k dispozici telefonicky nebo přímo na místě.