Společnost Bohnenkamp dává do pohybu logistiku a přepravu

Prodejce, výrobce nákladních vozidel, kamionů a přívěsů, výrobce strojů a servisy zásobujeme pneumatikami, koly, ráfky a dušemi pro přepravu. Náš dodací příslib Day-to-Day pro přibližně 10 000 produktů a naše Know-how v oblasti nákladních vozidel a dopravy jsou zárukou úspěchu.

Nákladní vozidla a přívěsy

V oblasti přepravy musí pneumatiky, kola, ráfky a duše podávat každý den špičkové výkony. Náš sortiment pro nákladní vozidla a přívěsy zahrnuje tisíce produktů, od všestranně použitelných výrobků, až po produkty individuálně optimalizované a přizpůsobené na polohu dané nápravy a použití. Ať už jde o dlouhé nebo krátké vzdálenosti, nízký valivý odpor nebo maximální rychlost, nejvyšší index nosnosti nebo nejnižší spotřeba - nákladní vozidla a přívěsy uvádíme do pohybu.

DO OBCHODU

zavřít

Přívěsy za osobní automobily a obytné automobily

Kompetentně a spolehlivě Vám nabízíme vhodná řešení pro tažená vozidla jako přívěsy za osobní automobily a obytné automobily. Pneumatiky, kola, ráfky a duše těchto automobilů musí bezpečně odolat krátkým, intenzivním fázím užívání, jakož i delším prostojům mimo sezónu. Náš program zahrnuje ty správné a vhodné produkty šité na míru pro každé praktické zatížení a rychlost obytných automobilů a přívěsů všech velikostí.

DO OBCHODU

zavřít

Lehká užitková vozidla a vany

Společnost Bohnenkamp je ideálním obchodním partnerem pro pneumatiky v oblasti malých a lehkých užitkových vozidel, jakož i dodávek. Pneumatiky většiny komerčně používaných vozidel, splňují nejvyšší požadavky z hlediska valivého odporu, životnosti a spotřeby paliva. Náš sortiment zahrnuje kromě celosezónních a zimních pneumatik pro maximální odolnost i soustředěná optimalizovaná kompletní kola z naší vlastní sestavy, ráfky a duše, jakož i náhradní díly a komponenty pro lehké užitkové vozy a dodávky.

DO OBCHODU

zavřít

Stavební nákladní vozy a jeřáby

Ať už kamenolom nebo staveniště: Jeřáby a stavební nákladní vozy se často pohybují po nezpevněném a abrazivním podloží. Výjezdy mimo silnici dodatečně způsobují další zatížení pneumatik a jiných částí. Gumové směsi odolné proti proříznutí, zesílené kostry a masivní profily zajišťují správnou přilnavost a nejlepší výkon za všech podmínek. Od pneumatik přes kola a ráfky až po duše máme ve společnosti Bohnenkamp ten správný produkt pro stavební vozidla a jeřáby všech tříd.

DO OBCHODU

zavřít

Autobusy a přeprava osob

Správné pneumatiky pro autobusy, vozidla kyvadlové dopravy a osobní dopravní prostředky jsou otázkou úspor paliva, emisí a nákladů na materiál. Dobré pneumatiky navíc zvyšují bezpečnost cestujících a díky svému tichému valivému hluku poskytují větší pohodlí v běžných linkových nebo dálkových autobusech. Ve společnosti Bohnenkamp najdou prodejci, výrobci a servisy autobusů a vozidel pro přepravu osob spolehlivé pneumatiky, kola, ráfky a duše.

DO OBCHODU

zavřít

Pneumatiky a kola pro každý účel použití najdete nyní v našem INTERNETOVÉM OBCHODĚ