Nejmodernější logistika pro Vás.

Jsme LOGISTIC! Řízení toků zboží je stěžejní kompetencí společnosti Bohnenkamp. V naší logistické síti pro Vás máme k dispozici zásoby více než 1,5 milionů pneumatik, kol, ráfků a komponentů pro výrobu strojů. Pomocí údajů o zásobách v reálném čase a dodávek již na další den zajišťujeme nejvyšší možnou flexibilitu a nejlepší zásobování našich zákazníků.

Day-to-Day-Logistika

Pokud dostaneme objednávku během pracovních dní do 15:00, zašleme Vám Vaše zboží ještě týž den. Pneumatiky, ráfky a kola máte zpravidla k dispozici už následující den, připraveny k dalšímu prodeji nebo k montáži. Tento slib "Day-to-Day" šetří kapacity a zdroje a umožňuje vám závazně komunikovat se zákazníky.

Nejvyšší dostupnost

Náš sortiment zahrnuje kolem 10 000 různých výrobků týkajících se kol, ráfků, duší a konstrukce automobilů. Když se k tomu přidají perfektně přizpůsobené logistické procesy, výsledkem je podpora prodejců s maximální dostupností při minimálních časech dodání.

Vlastní montáž kompletních kol

Ve společnosti Bohnenkamp montujeme individuálně kombinovaná kompletní kola všech velikostí. Pro značky BKT a ATG nabízíme tuto službu v oblasti flotace dokonce s vycentrováním. Prodejci, servisy a výrobci vozidel profitují z naší spolehlivé montážní kapacity. Na celkem 17 montážních stanicích v našem sídle ve městě Osnabrück pracujeme s denním výstupem až do 1000 kompletních kol, která se dají namontovat pro použití v zemědělství, nákladní dopravu, průmyslu a v odvětví lesnictví.

Monitorování objednávky

Tracking a Tracing usnadňují obchod a zlepšují Vaše plánování. Díky našemu monitorování objednávky můžete kdykoliv dohledat aktuální stav Vám zaslaného zboží. Na základě očekávané dodací lhůty Vašich pneumatik, kol nebo ráfků můžete spolehlivě plánovat denní úkoly a pracovní procesy a informovat své zákazníky, když je objednávka připravena k vyzvednutí.

Dodání specifické pro daného výrobce

Pneumatiky, ráfky a komplet smontovaná kola dodáváme individuálně podle pokynů výrobce. Přejete si dodání v konkrétním čase přímo do výroby? Upřednostňujete dodání ve vlastních podstavcích či stojanech? Musí být produkty zabaleny a rozbaleny v konkrétním pořadí? Povězte nám to. My to uskutečníme!

Excelentní podmínky skladování

Až do okamžiku objednání skladujeme ve společnosti Bohnenkamp všechny produkty v našich celkem 150 000 m² velkých, kompletně zastřešených a vysoce moderních skladovacích prostorách na různých místech v Evropě. Tam jsou naše produkty uskladněny v suchém a čistém prostředí, odolném vůči povětrnostním vlivům. Proto si naši zákazníci mohou být jisti, že vždy dostanou nejvyšší možnou kvalitu.

5.500 Zásilek za den

6.600 Kontejnerů za rok

150.000 m² skladovací plochy